Główne obszary działalności

Finansowanie pomysłów

Jednym z kluczowych czynników sukcesu w biznesie jest zapewnienie finansowania. Innovation Blaze łączy inwestorów z pomysłami wartymi zainwestowania.

Jeśli pomysł jest innowacyjny i dobrze przygotowany, to Innovation Blaze przedstawia pomysł inwestorom lub kontaktuje pomysłodawcę z właściwymi inwestorami i otrzymuje wynagrodzenie wyłącznie jako prowizja od skutecznie pozyskanych środków.

Dlatego zaczynamy współpracę od darmowych konsultacji podczas których weryfikujemy pomysł klienta i doradzamy najbardziej dopasowany rodzaj zewnętrznego finansowania. Weryfikujemy też stopień przygotowania klienta do rozmowy z inwestorem.

W przypadku, gdy pomysł naszym zdaniem nie jest gotowy do prezentacji, pomagamy zidentyfikować braki zadając pomysłodawcy pytania, które z dużym prawdopodobieństwem zostaną zadane przez inwestora. W razie potrzeby oferujemy wsparcie w dopracowaniu pomysłu oraz sposobu jego prezentacji, aby zwiększyć prawdopodobieństwo pozyskania środków.

Jeśli pomysłodawca dysponuje odpowiednią wiedzą i potencjałem, może dokonać zmian we własnym zakresie i powrócić z tematem, gdy będzie gotowy, ale jeśli jest taka potrzeba, to oczywiście może skorzystać również z naszego wsparcia.