Kompetencje za udziały

Zgodnie z sugestią naszych klientów przygotowaliśmy opcję współpracy na zasadach „joint venture”. W takim modelu współpracy Innovation Blaze udostępnia kompetencje menadżerskie i wspiera rozwój przedsiębiorstwa w zamian za określone udziały w zyskach z danego przedsięwzięcia.

Szczególnym przykładem tego typu współpracy są Start-upy. Innovation Blaze wspomaga działalność start-upową poprzez dostęp do panelu ekspertów z wielu dziedzin, pisanie biznes planów, a także pozyskiwanie źródeł finansowania. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Motywacją do współpracy w takim modelu są udziały w przyszłych zyskach z danego przedsięwzięcia. Oczywiście już na początku współpracy pomysły podlegają weryfikacji, co stanowi dodatkową korzyść dla pomysłodawcy. Angażujemy się tylko w takie działania, które przy naszym wsparciu mają wysokie prawdopodobieństwo powodzenia. Jeśli chcesz zweryfikować swój pomysł i zobaczyć, czy się kwalifikuje, umów się z nami na darmową konsultację.

Oczekiwana wysokość udziałów zależy od wielu czynników i jest określana podczas wstępnej weryfikacji pomysłu.

Innovation Blaze zapewnia poufność wymienianych informacji poprzez zabezpieczenia prawne oraz szyfrowane środki wymiany i przechowywania informacji (poczta, dyski, pamięć zewnętrzna). Posiadamy także rządowe poświadczenie dostępu do informacji poufnych obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.